Waarom je dit webinar niet mag missen

De pensioentransitie is een complexe en relevante ontwikkeling die ook accountants niet kunnen negeren. Dit webinar is speciaal opgezet om de cruciale rol van interne en externe accountants in elke fase van deze transitie te benadrukken. Het programma biedt diverse perspectieven: van vermogensbeheer tot pensioenuitvoering en van pensioenfondsbestuur tot toezichthouder.

Programma

  • Goldman Sachs Asset Management, Celine van Asselt deelt waardevolle inzichten en "lessons learned" over het vermogensbeheer tijdens de transitie en in het bijzonder bij tussentijds invaren.
  • Pensioenfondsbestuurder Openbare Bibliotheken, Els Janssen, neemt je mee in haar ervaringen als bestuurder van één van de eerste fondsen die succesvol is ingevaren.
  • Achmea Pensioen Services, Justin Eeken, presenteert de belangrijkste leerpunten vanuit de rol van pensioenuitvoerder van pensioenfondsen die zij hebben ingevaren.
  • De Nederlandsche Bank (DNB), Nic van der Ende, neemt je mee in de toezichthoudende rol en deelt aandachtspunten bij de transitie.

Dit is jouw kans om inzichtelijke en praktische kennis op te doen die direct toepasbaar is in jouw werkveld. Grijp de gelegenheid aan om te leren van degenen die al betrokken zijn bij het invaren van pensioenfondsen, en bereid je voor op jouw rol in deze transitie.