COMPact
Dat geldt bijvoorbeeld voor COMPact. COMPact staat voor COMPliance en hierop ACTeren. De MKB-commissie wil de MKB Accountants ondersteunen met de implementatie van een digitaal hulpmiddel waarbij MKB-accountants via pushberichten worden geactiveerd om tijdig en goed geïnformeerd te acteren op geldende/naderende wet- en regelgeving.
Naast een herinnering “op het juiste moment” biedt dit digitaal hulpmiddel doorklikmogelijkheden naar wet- en regelgeving en beschikbare brochures en hulpmiddelen van de NBA.
PE
Wel uitgevoerd zijn de activiteiten om de MKB Accountant te helpen met het opstellen van het functieprofiel en het PE-portfolio. De Commissie MKB heeft input gegeven voor de ontwikkeling van een zelfevaluatietool voor de openbaar accountant. Dit is een handig hulpmiddel bij het opstellen van uw PE-portfolio.