Verslag seminar risicoperceptie = risicowerkelijkheid

04 oktober 2011 Categorie: Kennis delen, Maatschappelijk debat

Twee jaar geleden is de aftrap gegeven voor een nieuwe wijze van samenwerken tussen financiële instellingen, toezichthouders en accountants: Het Tripartiete overleg nieuwe stijl. Meer vooruitkijkend en minder terugkijkend: van reactief naar proactief was toen de boodschap.
Tijdens dit op 4 oktober jl. gehouden seminar is de balans opgemaakt, waarbij Jan Nooitgedagt, CFO Aegon, Gerrit Zalm, CEO ABN AMRO, Joanne Kellermann, directeur DNB en Dick Korf, partner KPMG hun visie gaven op de (meer)waarde van samenwerken en kennis delen voor het bereiken van beter inzicht in risico's. Naast dit plenaire gedeelte werd ook een drietal deelsessies (banken, verzekeringsmaatschappijen en pensioenfondsen) georganiseerd. Dagvoorzitter was Willem van Wijngaarden.
Algehele conclusie: de toegevoegde waarde van het tripartiete overleg wordt breed erkend. En voor accountants zijn er genoeg kansen een nog prominentere rol te spelen in het overleg.

download kort verslag break out sessies download verslag seminar risicoperceptie = risicowerkelijkheid

Nadere informatie
Raadpleeg voor nadere informatie of vragen Rob Schouten (020-3010318).

Print
Tweet dit Deel dit op LinkedIn